ATE people
Firma

Jesteśmy firmą międzynarodową

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz bliskiej współpracy z wiodącymi producentami systemów zabezpieczeń, ATE opracowała i wdrożyła rozwiązania techniczne dostosowane do potrzeb i specyfiki poszczególnych segmentów Klientów.

Wykonane projekty oraz instalacje w licznych obiektach: bankowych, przemysłowych, centrach logistycznych i handlowych, a także w biurowcach i restauracjach pozwoliły nam na stworzenie wyspecjalizowanych zespołów inżyniersko-instalacyjnych posiadających uprawnienia zgodnie  z ustawą z dnia 22 sierpnia 1997 roku O Ochronie osób i mienia (licencje pracownika ochrony technicznej I i II stopnia). We Francji mamy w swoim dorobku ponad 4000 wykonanych instalacji. Znaleźliśmy się w czołówce najlepiej prosperujących przedsiębiorstw według rankingu FIGARO przeprowadzonego w 2004 w regionie Rhone Alpes.
Zapewniamy naszym kontrahentom pełną, profesjonalną obsługę: począwszy od opracowania wariantowych koncepcji systemu zabezpieczeń, poprzez projekty lub doradztwo projektowe, dobór wyposażenia, instalację, uruchomienie i programowanie systemu, aż po serwisowe wsparcie eksploatacji systemu (gwarancyjne i pogwarancyjne).

ATE odnosi sukcesy w prowadzeniu różnych projektów, nawet z wiodącym firmami, dzięki nowej technologii, zarówno w Polsce jak i Europie. Mamy nadzieje, że standardy naszej firmy spełniają wasze wymagania, oraz że nasz postęp techniczny będzie miał znaczenie przy wykonywaniu waszego zlecenia.

ATE Polska
Nie tylko usługi telekomunikacyjne

Nasza firma stawia przede wszystkim na rozwój i nowe technologie. Dla jeszcze większego komfortu wykonywanych dla państwa prac staramy się dynamicznie rozszerzać gałęzie naszego przedsiębiorstwa. Idziemy z postępem, więc nasze urządzenia, maszyny i sposób pracy zawsze będą na najwyższym poziomie.

Na czym polega technologia high-tech?
To potocznie, często używane w mediach określenie na zaawansowane rozwiązania techniczne i zastosowania najnowszych odkryć naukowych w praktyce: gdzie „nowe” oznacza, że nie było stosowane w ostatnim pięcioleciu. Jak państwo widzą jest to duży krok w przód. Wyzbywamy się staromodnych metod pracy, oraz urządzeń, czy sprzętu wszelakiego rodzaju, aby nasza praca była dla państwa jak najbardziej korzystna. Staramy się załatwiać naszą pracę szybko, dokładnie i bezproblemowo, a z pomocą tej technologii możemy dostarczyć państwu usługi
w najwyższej jakości. Chcemy w ten sposób zaznaczyć pozycję polski na świecie, aby high-tech zagościło też na naszych salonach. Firmy zajmujące się nowymi technologiami powinny starannie generować plany pracy, uwzględniając czas i dokładność swoich zleceń. Zawsze ważny jest dla nas ustalony przez państwa termin i staramy się dążyć do tego, aby nasza praca została wykonana w dogodnym dla państwa czasie. Wybieramy tylko najlepszych pracowników, oraz najlepsze materiały potrzebne do wykonania zlecenia. Bardzo mocno stawiamy na współpracę zarówno z klientami jak i w środowisku pracy. Dobre stosunki to lepsza atmosfera    i lepiej wykonane zadanie.

 • Decathlon
 • Ikea
 • Monoprix
 • Conforama
 • Mr Bricolage
 • But
 • Super U
 • Hyper U
 • Dia
 • Samse
 • Mobalpa